O nás

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem produktů, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

Již delší dobu se sami věnujeme sportovní kynologii a víme, co naši čtyřnozí kamarádi potřebují. V roce 2023 jsme se rozhodli založit si vlastní e-shop ProPesany.cz s nabídkou nejlepších možných produktů pro Vaše čtyřnohé přátele. Naše cesta začala s vizí vytvořit prostředí, kde majitelé zvířat mohou najít vše, co potřebují a aby životy jejich mazlíčků byly šťastné a plné radosti. Jsme vášniví milovníci psů, a proto se nám každý váš nákup zdá jako příležitost podpořit váš vztah se svým domácím mazlíčkem.

Náš sortiment zahrnuje širokou škálu výrobků - od kvalitního krmiva až po praktické doplňky pro výcvik a každodenní péči. Věříme v kvalitu nad kvantitou, a proto se snažíme pečlivě vybrat každý produkt, který je v naší nabídce. V naší nabídce naleznete rovněž produkty, které jsme sami vyzkoušeli, případně máme vynikající reference od ostatních chovatelů. Takové produkty jsou označené visačkou "Odzkoušeno" nebo "Doporučujeme". Sortiment se snažíme stále rozšiřovat.

E-shop ProPesany.cz podporuje kynologické organizace, sportovní kynologické akce a chovné stanice. V neposlední řadě myslí i na psy a kočky, jimž štěstí na jejich majitele příliš nepřálo a mají prozatímní domov v útulcích a zvířecích azylech. Proto, čas od času, dáváme útulkům podíl z každé Vaší objednávky po dobu jednoho měsíce. O takových akcích jste vždy informováni na našem Facebooku, Instagramu nebo přímo na úvodní straně e-shopu.

Jako váš spolehlivý partner ve světě chovatelství jsme zde nejen pro nakupování produktů, ale také pro poskytnutí podpory, rad a zkušeností.

Děkujeme vám za vaši důvěru a přízeň. Jsme nadšeni, že vám můžeme být nápomocni, a těšíme se na dlouhodobé spojení s vámi a vašimi milovanými zvířaty.